flamengo.com.pl


Torrent będzie stać przed dylematem

Zwykle nowy trener przejmuje zespół, gdy poprzedni zostaje zwolniony i praca wymaga poprawy lub nawet rozpoczęcia od zera. Scenariusz we Flamengo jest jednak odwrotny. Domènec Torrent przybywa do Rubro-Negro z misją utrzymania zespołu przyzwyczajonego do zdobywania pucharów i bramek pod dowództwem Jorge Jesusa. Tak więc w bagażu Katalończyk niesie następujący dylemat: zachować taktyczne standardy JJ, czy narzucić własne?

Debata rozpocznie się w najbliższych dniach, kiedy Torrent rozpocznie pracę w Ninho do Urubu. Szkoleniowiec ma wylądować na brazylijskiej ziemi w poniedziałek około godziny 5:40.

Ulubionym systemem nowego trenera jest 4-2-3-1 (wywodzące się z klasycznego 4-3-3), polegający na eksplorowaniu szybkości piłkarzy. Podobnie jak Pep Guardiola, Torrent ma tendencję do wykorzystywania bocznych defensorów, którzy grają wysoko. Ponadto Torrent nadaje priorytet ofensywnemu stylowi, posiadaniu piłki oraz szybkiej grze.

  • dodał: MentiX
  • 01.08.2020; 21:07
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Rodrigo Caio: Flamengo 0:1 Atlético Mineiro

Ocena: 6,0
Zdjęcie tygodnia
Piłkarze Atlético Mineiro cieszą się po zdobytej bramce, która ostatecznie zapewniła im wygraną nad Flamengo.
Video


Na inaugurację Brasileirão, Flamengo przegrywa 0:1 z Atlético Mineiro po samobójczym trafieniu Filipe Luísa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX