flamengo.com.pl


Torrent ma już tyle samo porażek co Jorge Jesus

Czwartkowa klęska Flamengo była najwyższą w historii występów klubu w Copa Libertadores, ale to nie wszystko. Po porażce 0:5 z Independiente del Valle, Rubro-Negro odnieśli swoją czwartą porażkę pod batutą trenera Domèneca Torrenta. Liczba przegranych jest już taka sama, jaką miał Jorge Jesus podczas swojej rocznej pracy w Mengão.

Po przegranej na otwarcie Campeonato Brasileiro z Atlético Mineiro (0:1), następne porażki były z Atlético Goianiense (0:3) i Cearą (0:2), także w rozgrywkach krajowych. Po czwartkowej klęsce, Dome ma już cztery porażki w zaledwie jedenastu rozegranych meczach. Jak dotąd, Flamengo prowadzone przez hiszpańskiego szkoleniowca zdobyło 13 goli, a straciło aż 18.

Dla porównania, Jorge Jesus, który prowadził Rubro-Negro w 57 meczach, doznał tylko czterech porażek przez cały okres swojej pracy, między 2019 a 2020 rokiem. Przegrał z Emelec (0:2) w Libertadores, Bahią  (0:3) i Santosem (0:4) w Brasileirão oraz Liverpoolem (0:1) w Klubowych Mistrzostwach Świata.

  • dodał: MentiX
  • 18.09.2020; 08:00
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Internacional 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Walcząc do końca, Flamengo zremisowało 2:2 spotkanie z Internacionalem na Beira-Rio.
Video


W meczu na szczycie talebi Campeonato Brasileiro, Flamengo zremisowało 2:2 z Internacionalem na Beira-Rio.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX