flamengol.net


Władze Rio skontaktują się z Flamengo

Stopniowe wznawianie treningów przez Flamengo nie zostało przeprowadzone zgodnie z ratuszem w Rio de Janeiro. Miasto informuje, że rodzaj aktywności promowanej przez klub w tym tygodniu, wraz z badaniami fizykalnymi i ocenami, nie może nastąpić "podczas trwania pandemii, a środki ograniczające przyjęte przez miasto Rio zostają utrzymane".

Miejska Sekretarz Zdrowia, Beatriz Busch skontaktuje się z Rubro-Negro, aby sprawdzić sytuację i uzyskać informację o przeprowadzonych treningach. Wcześniej, podczas konferencji prasowej, burmistrz Rio de Janeiro, Marcelo Crivella wyjaśnił sytuację:

"Zatwierdzono specyfikacje, aby uniknąć zarażenia, gdy kluby wrócą do treningów i meczów. Zezwolono także na powrót piłkarzy poddanych fizjoterapii, których przypadki mogą się pogorszyć. Prezydenci Flamengo i Vasco zostali poinformowani, że jest to celowe. Rada nie zatwierdziła powrotu do treningów." - powiedział burmistrz Rio de Janeiro.

Według Flamengo, ćwiczenia w Ninho do Urubu składają się wyłącznie z ocen. Klub uważa, że ​​zajęcia nie stanowią treningu i dlatego nie ma nieposłuszeństwa wobec determinacji władz.

W poniedziałek Rubro-Negro przeprowadzili nowe testy mające na celu wykrycie COVID-19 w drużynie i sztabie szkoleniowym. W wtorek odbyła się nowa runda ocen, już na boisku i w kontakcie z piłką, piłkarze byli podzieleni na grupy, wszystko z przestrzeganiem ścisłych protokołów bezpieczeństwa w walce z koronawirusem. Istnieje harmonogram zajęć na resztę tygodnia.

Flamengo uważa, że "postępuje zgodnie z protokołem uzgodnionym ze Stanową Federacją Piłkarską Rio de Janeiro (FERJ) i wykonuje wszystkie procedury zgodnie z zasadami higieny i odległości".

  • dodał: MentiX
  • 20.05.2020; 06:58
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX