flamengo.com.pl


Z powodu kontuzji więcej problemów niż rozwiązań

Przerwa bez meczów Flamengo dobiega końca w sposób, jakiego klub się nie spodziewał. A to dlatego, że dwa pełne tygodnie pracy służyłyby na odpoczynek, trening i przygotowanie kadry do meczów w ostatnich miesiącach tego sezonu. Jednak rzeczywistość jest taka, że ​​Rubro-Negro doznał co najmniej ośmiu osłabień i wątpliwościami w niedzielnym spotkaniu z Palmeiras.

Pierwszą ofiarą był Bruno Henrique, który doznał kontuzji prawego uda podczas pierwszego ćwierćfinałowego meczu Copa do Brasil z Grêmio. Napastnik wraca do zdrowia po kontuzji mięśnia, ale nadal nie jest do gotowy, aby wrócić do gry zespołu prowadzonego przez trenera Renato Gaúcho.

Rodrigo Caio również nie będzie dostępny dla Renato Gaúcho. Obrońca, o czym warto pamiętać, w ubiegłą środę odbył swój pierwszy pełny trening z drużyną Flamengo. Sztab szkoleniowy postanowił jednak jeszcze oszczędzić defensora, który wraca do zdrowia po kontuzji kolana i wróci do gry, gdy będzie w 100% gotowy. Nie grając od 25 lipca Rodrigo Caio wykonał nawet, według klubu, pracę biomechaniczną i przywracającą równowagę mięśni po serii kontuzji.

W czwartek Filipe Luís przeprowadził badania, które wykazały zmianę w lewej łydce. Ból w miejscu sprawił, że w ciągu ostatniego tygodnia lewy obrońca trenował indywidualnie.

Następnego dnia Flamengo poinformował, że Diego ma obrzęk prawej łydki. Tym samym Rubro-Negro stracił kolejnego zawodnika na mecz z Palmeiras.

W sobotę pojawiła się kolejna ofiara. Gabriel Barbosa pojawił się ponownie w Ninho do Urubu z bólem mięśni i dlatego nawet nie podróżował z grupą do São Paulo.

Ze swoim debiutem jeszcze będzie musiał poczekać Kenedy. Napastnik został już zaprezentowany, a jego transfer został zarejestrowany, ale podejmuje kroki w celu poprawy formy fizycznej. Warto również pamiętać, że gracz uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19 przed transferem do Rubro-Negro.

Lewy obrońca Renê nadal przechodzi regenerację po urazie mięśnia, a także z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa. Dlatego tendencja jest, że młody Ramon zagra na lewej obronie w starciu z Palmeiras.

Kolejną ofiarą jest Piris da Motta. Paragwajczyk wciąż jest w trakcie fizycznej regeneracji po problemie ze ścięgnem Achillesa.

Warto zauważyć, że nadal mogą pojawić się inne problemy. Giorgian De Arrascaeta i Mauricio Isla, którzy grali odpowiednio dla reprezentacji Urugwaju i Chile, pojadą prosto do São Paulo i tam zostaną ocenieni. Ich występ na Allianz Parque jest wątpliwy.

Tak więc, z ośmioma potwierdzonymi osłabieniami i dwoma wątpliwościami, Flamengo zmierzy się z Palmeiras na Allianz Parque w ramach 20. kolejki Campeonato Brasileiro.

  • dodał: MentiX
  • 12.09.2021; 12:28
  • źródło: lance.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Corinthians 1:3 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Scalenie - Gabriel Barbosa i Bruno Henrique świętują kolejne udane wspólne zagranie zakończone golem.
Video


Szósty mecz i szóste zwycięstwo Flamengo pod wodzą Renato Gaúcho.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX