flamengo.com.pl


Zapowiedź meczu z Corinthians

Corinthians i Flamengo zmierzą się w niedzielę na Neo Química Arena w ramach 14. kolejki Campeonato Brasileiro. Gospodarze przystępują do spotkania, wciąż nie mogąc liczyć na Giuliano i Renato Augusto, którzy będą mogli zadebiutować dopiero w kolejnej kolejce, chociaż wszystko będzie zależeć od warunków fizycznych. Po wygraniu z Cuiabá, Timão ma na swoim koncie 17 punktów i zajmuje 10 miejsce w ligowej tabeli. Rubro-Negro odniósł pięć kolejnych zwycięstw pod batutą Renato Gaúcho - dwa w Brasileirão. Dobra sekwencja doprowadziła zespół z Gávea do 21 oczek i awans na szóstą lokatę w tabeli.

Będzie to pierwsze spotkanie Renato Gaúcho z Corinthians po sfrustrowanych negocjacjach z drużyną z São Paulo, która próbowała go zatrudnić podczas startu Campeonato Brasileiro.

Trener Sylvinho nie ma osłabień zespołu na niedzielny mecz. Po zdobyciu gola i asyście, ofensywny pomocnik Adson ma szansę zostać wystąpić w wyjściowej jedenastce na lewym skrzydle. Jednak w obliczu silnego rywala szkoleniowiec może zdecydować się na bardziej defensywny zespół.

Do dyspozycji trenera Renato Gaúcho po oszczędzeniu w czwartkowej goleadzie nad ABC wracają Gustavo Henrique i Filipe Luís. Główną nieobecnością będzie Rodrigo Caio, który nie znalazł się nawet w kadrze meczowej i przejdzie proces przywracania równowagi mięśniowej w Rio de Janeiro.

PRAWDOPODOBNE SKŁADY

CORINTHIANS: Cássio; Fagner, João Victor, Gil, Fábio Santos; Cantillo, Gabriel, Roni; Gustavo Mosquito, Adson, Jô. TRENER: Sylvinho.

FLAMENGO: Diego Alves; Isla, Gustavo Henrique, Léo Pereira, Filipe Luís; Willian Arão, Diego, Éverton Ribeiro, Arrascaeta; Bruno Henrique, Gabriel Barbosa. TRENER: Renato Gaúcho.

  • dodał: MentiX
  • 01.08.2021; 10:55
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Corinthians 1:3 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Scalenie - Gabriel Barbosa i Bruno Henrique świętują kolejne udane wspólne zagranie zakończone golem.
Video


Szósty mecz i szóste zwycięstwo Flamengo pod wodzą Renato Gaúcho.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX