flamengo.com.pl


Zapowiedź meczu z Palmeiras

Palmeiras i Flamengo zmierzą się ze sobą w niedzielę na Allianz Parque w São Paulo w ramach 20. kolejki Campeonato Brasileiro. Po dwóch kolejnych tygodniach bez gry Verdão wychodzi na boisko szukając zwycięstwa, aby zwiększyć przewagę nad rywalem w tabeli. Obecnie drużyna paulista jest wiceliderem z 35 punktami, czterema oczkami przed Rubro-Negro, który ma na koncie dwa mecze rozegrane mniej.

Palmeiras z pełną siłą idzie do konfrontacji. Trener Abel Ferreira nie dozna żadnych osłabień, z wyjątkiem Lewego obrońcy Jorge, który przybył do klubu już kontuzjowany i jeszcze nie zadebiutował. Z wracającymi ze zgrupowań narodowych reprezentacji Wéverton, Gustavo Gómeza i Joaquín Piquerez, Verdão powinien wyjść na boisko z wyjściową jedenastką taką jak w ostatnich grach.

Flamengo ma wiele problemów przed spotkaniem, listę ośmiu nieobecnych, w tym Gabriela Barbosy i czterech innych graczy rozważanych na starterów. Dobrą wiadomością dla Renato Gaúcho jest obecność Éverton Ribeiro, najważniejszego punku reprezentacji Brazylii w meczach z Chile i Peru. Trener Renato Gaúcho będzie musiał wprowadzić zmiany. Willian Arão i Léo Pereira mieli bóle mięśni w ciągu tygodnia i ich występ jest wątpliwy, ale defensywny pomocnik ma większe szanse na grę. Giorgian De Arrascaeta i Mauricio Isla, którzy po kwalifikacjach pojechali prosto do São Paulo, będą oceniani. Thiago Maia i Andreas Pereira rywalizują o miejsce w środku pola.

PRAWDOPODOBNE SKŁADY

PALMEIRAS: Wéverton; Marcos Rocha, Luan, Gustavo Gómez, Piquerez; Danilo, Zé Rafael, Raphael Veiga; Dudu, Rony, Wesley. TRENER: Abel Ferreira.

FLAMENGO: Diego Alves; Matheuzinho (Isla), Gustavo Henrique, Bruno Viana, Ramon; Willian Arão, Thiago Maia (Andreas Pereira), Arrascaeta, Éverton Ribeiro, Michael; Pedro. TRENER: Renato Gaúcho.

  • dodał: MentiX
  • 12.09.2021; 12:27
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Corinthians 1:3 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Scalenie - Gabriel Barbosa i Bruno Henrique świętują kolejne udane wspólne zagranie zakończone golem.
Video


Szósty mecz i szóste zwycięstwo Flamengo pod wodzą Renato Gaúcho.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX