flamengo.com.pl


Zarażeni zawodnicy nie wystąpią w trzech meczach

W niedzielny wieczór, w przededniu kolejnej ważnej konfrontacji fazy grupowej Copa Libertadores, Flamengo otrzymało fatalne wiadomości. Rubro-Negro otrzymali wyniki testów na obecność COVID-19, a aż sześciu zawodników uzyskało pozytywne wyniki. Chociaż Mengão oficjalnie nie ogłosił nazwisk piłkarzy, to spekuluje się, że są to Diego, Mauricio Isla, Bruno Henrique, Michael, Matheuzinho i Filipe Luís.

Zarażeni zawodnicy mogą nie wystąpić w trzech najbliższych meczach Flamengo: z Barceloną SC i Independiente del Valle, odpowiednio 22 i 30 września w Copa Libertadores oraz Palmeiras 27 września w Campeonato Brasileiro. Biorąc pod uwagę, że minimalny okres kwarantanny wynosi dziesięć dni, teoretycznie trener Domènec Torrent będzie mógł ponownie liczyć na chorą szóstkę w spotkaniu z Athletico Paranaense, które odbędzie się 4 października w Brasileirão.

To nie pierwszy raz, kiedy w zespole Flamengo jakiś uzyskuje pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Wcześniej na COVID-19 zachorowali bramkarze Diego Alves i César, a także prawy obrońca João Lucas.

  • dodał: MentiX
  • 21.09.2020; 07:35
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Internacional 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Walcząc do końca, Flamengo zremisowało 2:2 spotkanie z Internacionalem na Beira-Rio.
Video


W meczu na szczycie talebi Campeonato Brasileiro, Flamengo zremisowało 2:2 z Internacionalem na Beira-Rio.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX