flamengo.com.pl


Chelsea chce zapłaty za wypożyczenie Kenedy'ego

Po postępach w negocjacjach w sprawie pozyskania Thiago Mendesa, Flamengo otrzymał odpowiedź od Chelsea o możliwym wypożyczeniu Kenedy'ego. Według dziennika "O Dia", angielski klub domaga się rekompensaty finansowej za wypożyczenie Brazylijczyka do Rubro-Negro.

The Blues nie zdecydowali jeszcze o wysokości kwoty i zgadzają się negocjować z Flamengo, aby osiągnąć wspólny mianownik. W ten sposób klub z Gávea pracuje z cierpliwością, ponieważ rozumie, że żaden inny klub nie zapłaci za wypożyczenie wychowanka Fluminense. Więc w pewnym momencie Chelsea będzie musiała się poddać.

Tymczasem Kenedy odbywa obowiązkową kwarantannę w Anglii przed rozpoczęciem nowego sezonu. Zawodnik dał już do zrozumienia angielskiemu klubowi, że chce wrócić do Brazylii i nosić koszulkę Flamengo. Ofensywny pomocnik uważa, że ​​dobra gra we Flamengo może przybliżyć go do reprezentacji Brazylii.

Wreszcie agent Kenedy'ego, Evandro Ferreira ma świetne relacje z wiceprezydentem Rubro-Negro ds. piłki nożnej, Marcosem Brazem. Obaj dużo rozmawiali przez ostatnie kilka dni. Intencją Flamengo jest wypożyczenie Kenedy'ego ze stałą opcją zakupu. Jest to ten sam model handlu, który stosuje się w przypadku innych negocjacji.

  • dodał: MentiX
  • 20.07.2021; 20:37
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Flamengo 4:1 Unión La Calera

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Gabi "czyści" buty Arrascaeta po tym jak ten asystował, przy jego bramce.
Video


Flamengo nie miał większych problemów i pewnie wyrał 4:1 z Union La Calera w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX