flamengo.com.pl


Czwórka zawodników w jedenastce 12. kolejki Brasileiro

Po wygraniu aż 5:0 niedzielnego meczu z Bahią na stadionie Pituaçu, Flamengo był drużyną z największą liczbą reprezentantów w najlepszej jedenastce 12. kolejki Campeonato Brasileiro, którą wybrali kibice. W powszechnych wyborach na mediach społecznościowych rozgrywek, Mauricio Isla, Diego Ribas, Gabriel Barbosa i Renato Gaúcho zostali wybrani wśród najlepszych w ostatniej kolejki.

Chilijczyk, który zaliczył asystę wyprzedził João Lucasa z Cuiabá, Moisésa z Internacionalu i Mariano z Atlético Mineiro. Prawy obrońca otrzymał 61% głosów, wobec 27% zawodnika z klubu Minas Gerais, który zajął drugie miejsce.

W pomocy Diego wygrał też z dużą przewagą nad swoimi konkurentami. Kapitan Rubro-Negro otrzymał 59% głosów, przy 25% Allana z Galo, 13% Ronalda z Fortalezy i 3% Auremira z Cuiabá.

Z przodu Gabi był najczęściej wybieranym napastnikiem w rywalizacji z Hulkiem (Atlético Mineiro), Robsonem (Fortaleza) i Éltonem (Cuiabá). Autor hat-tricka w zwycięstwie nad Bahią, napastnik Rubro-Negro wygrała także wybór dla najlepszego piłkarza kolejki, przyznane najlepszemu zawodnikowi spośród wszystkich pozycji.

Niepokonany pod dowództwem Flamengo, Renato Gaúcho został wybrany spośród trenerów, wyprzedzając Abel Ferreirę z Palmeiras, Felipão z Grêmio i Jorginho z Cuiabá.

OTO NAJLEPSZA JEDENASTKA 12. KOLEJKI CAMPEONATO BRASILEIRO

Gabriel Chapecó (Grêmio); Isla (Flamengo), Chico (Sport), Geromel (Grêmio), Gustavo Gomez (Palmeiras); Diego (Flamengo), Allan (Atlético Mineiro), Scarpa (Palmeiras), Paulinho Moccelin (Sport); Gabriel Barbosa (Flamengo), Hulk (Atlético Mineiro); TRENER: Renato Gaúcho (Flamengo).

  • dodał: MentiX
  • 20.07.2021; 21:44
  • źródło: lance.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Flamengo 4:1 Unión La Calera

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Gabi "czyści" buty Arrascaeta po tym jak ten asystował, przy jego bramce.
Video


Flamengo nie miał większych problemów i pewnie wyrał 4:1 z Union La Calera w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX