Diego Alves wraca do treningów
Dwa miesiące po zabiegu chirurgicznym, aby skorygować złamanie obojczyka, Diego Alves wraca do normalnych treningów. Badanie przeprowadzone w piątek wykazało, że w miejscy zabiegu jest zwapniałe. Od tej chwili, bramkarz może trenować normalnie i wykonywać wszystkie ćwiczenia bramkarskie. Goleiro doznał złamania obojczyka w półfinałowym spotkaniu Copa Sudamericana w listopadzie ubiegłego roku.
Teraz należy oczekiwać, kiedy Diego Alves będzie mógł wrócić do bramki. Jest możliwe, że bramkarz wystąpi w meczu przeciwko River Plate w dniu 28 lutego w pierwszej kolejce Copa Libertadores.
Bez Diego Alvesa, dostępu do bramki Rubro-Negro strzeże César. Trener Paulo César Carpegiani ma jeszcze do swojej dyspozycji Júlio César, który w tym tygodniu wrócił do klubu i popisał trzymiesięczny kontrakt zanim przejdzie na emeryturę oraz młodych Thiago i Gabriela Batistę.