Dziewięciu zawodników wypożyczonych

Rozmiar tekstu: A A A

Flamengo zaczyna powoli budowanie zespołu na nowy sezon. Chociaż Rubro-Negro nie dokonali jeszcze żadnego wzmocnienia, to zaczynają "sprzątać" w składzie i pozbywać się zawodników, którzy nie znajdują się w planach na ten rok. Po potwierdzeniu odejścia Márcio Araújo do Chapecoense, Mengão ogłosili wypożyczenie dziewięciu piłkarzy.

Pomocnicy Matheus Savio i Cafu trafią do portugalskiego Estoril, napastnik Nixon zagra we szwedzkim Kalmar, z kolei napastnik Thiago Santos i pomocnik Trindade będą grać w Indiach, gdzie zagrają odpowiednio w Mumbai i Jamshedpur. Po sezonie spędzonym w Portugalii, prawy obrońca Thiago Ennes zagra dla Náutico, lewy obrońca Moraes obecny sezon spędzi grając w São Bento, a napastnik Gabriel Silva przeszedł do Veranópolis.

Flamengo ogłosiło również, że siedmiu zawodników opuści klub na zasadzie wolnego transferu. Są to obrońca Rafael Dumas, volantes Muralha i Luiz Antônio oraz napastnicy Gabriel Ramos, Rafinha, Douglas Baggio i Paulinho.

iconautor: MentiX

icon 06.01.2018

icon09:25

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy