Fabricio Díaz może trafić do Flamengo
Flamengo nadal poszukuje wzmocnień dla swojego zespołu, a środek pola jest jednym z priorytetów. Z tego powodu Rubro-Negro monitoruje sytuację defensywnego pomocnika Fabricio Diaza z urugwajskiego Liverpool FC.
Jak donosi hiszpański dziennik "Sport", 20-latek zdecydował się odrzucić ofertę Barcelony. Propozycja hiszpańskiego klubu "nie urzekła" Fabricio Diaza, który chce rozegrać przynajmniej jeszcze jeden sezon w Ameryce Południowej, aby zdobyć więcej doświadczenia w jednej z wielkich drużyn na kontynencie, która aspiruje do wygrania Copa Libertadores. Z tego powodu rozważa oferty od Flamengo i River Plate.
Fabricio Diaz jest uważany za wielki talent urugwajskiej piłki. Liverpool FC oczekuje co najmniej 6 milionów euro za swojego zawodnika. 20-letni defensywny pomocnik wyróżnił się na ostatnich Mistrzostwach Ameryki Południowej U-20, gdzie w ośmiu meczach zdobył pięć bramek i zanotował dwie asysty. Dobra gra na turnieju nie pozostała niezauważona przez skautów Barcelony, Flamengo i River Plate.