Fenerbahçe interesuje się Rodrigo Caio

Rozmiar tekstu: A A A

Po zakontraktowaniu defensywnego pomocnika Williana Arão, Fenerbahçe umieściło kolejnego zawodnika Flamengo na swojej liście celów transferowych: Rodrigo Caio. Turecki klub jest trenowany przez Jorge Jesusa, który współpracował z defensorem w Rubro-Negro w latach 2019-2020. Pomimo zainteresowania 28-latkiem, na biurko władz Mengão nie pojawiła się jeszcze żadna oficjalna propozycja.

Według tureckiego portalu Sabah Sports, Rodrigo Caio stał się celem Fenerbahçe po sprzedaży obrońcy Min-jae Kima do Rennes. Dzięki temu brazylijski obrońca jest postrzegany jako następca reprezentanta Korei Południowej.

Rodrigo Caio ma kontrakt z Flamengo do końca 2023 roku i jest wyceniany na kwotę 5 mln euro. Obrońca jednak ma za sobą długą historię kontuzji od czasu dołączenia do klubu z Gávea. Obecnie 28-latek znajduje się pod opieką Departamentu Medycznego i przechodzi leczenie zachowawcze z powodu uszkodzenia łąkotki. Jeśli ta metoda nie rozwiąże problemu, zostanie poddany zabiegowi artroskopii.

W tym sezonie Flamengo zakontraktowało dwóch środkowych obrońców: Fabrício Bruno i Pablo. Oprócz duetu, trener Dorival Júnior ma również do swojej dyspozycji Léo Pereirę, Gustavo Henrique, Davida Luiza i właśnie Rodrigo Caio, którzy rywalizują o dwa miejsca w wyjściowym składzie. Z tego powodu władze Rubro-Negro dały już jasno do zrozumienia, że mogą sprzedać jednego z defensorów w przypadku otrzymania korzystnej oferty.

iconautor: MentiX

icon 15.07.2022

icon20:41

iconźródło: colunadofla.com

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy