Flamengo dogadane z Gabrielem

Rozmiar tekstu: A A A

Gabriel jest blisko bycia nowym piłkarzem Flamengo. Przynajmniej tak twierdzi komentator Fábio Sormani z kanału Fox Sports. Podczas programu "Expediente Futebol", dziennika zdradził, że Rubro-Negro doszli już do porozumienia z napastnikiem. Teraz pozostaje tylko przekonać Inter Mediolan, który jest macierzystym klubem piłkarza. W tym celu, agent 22-latka udał się do Włoch, aby przekonać władze mediolańskiego zespołu do zaakceptowania rocznego wypożyczenia Gabriela do Mengão.

"Rozmawiałem z Wagnerem Ribeiro, który jest w Mediolanie i rozmawia z władzami Interu, aby wypożyczyły Gabriela do Flamengo. Pomiędzy Flamengo i Gabrielem jest już wszystko ustalone, teraz trzeba zgody Interu. Gabriel już szuka domu w Rio de Janeiro." - powiedział dziennikarz.

Flamengo stara się wzmocnić linię ofensywy. W ostatnich dniach, Rubro-Negro złożyli oficjalną ofertę pozyskania Pablo z Athletico, które jednak odrzuciło propozycję. Tak więc, Gabriel, który chce zostać w Brazylii, jest głównym celem władz Mengão. Obecnie w klubie w linii ataku są tylko Fernando Uribe, Henrique Dourado i młody Lincolna.

iconautor: MentiX

icon 17.12.2018

icon15:27

iconźródło: flaresenha.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy