flamengo.com.pl


Flamengo odnosi najwyższe zwycięstwo w tej edycji Brasileirão

Świetna gra Flamengo w wygranym 5:0 meczu z Bahią w 12. kolejce Campeonato Brasileiro przypomniała złote lata z Jorge Jesusem na ławce szkoleniowej, a także sprawiła, że podopieczni trenera Renato Gaúcho odnieśli najwyższą do tej pory wygraną w tej edycji Brasileirão. Bramki dla Rubro-Negro zdobywali: Gabriel Barbosa (hat-trick), Pedro i Vitinho - obaj weszli na boisko dopiero do drugiej połowie.

Należy zaznaczyć, że od czasów Zé Ricardo, czyli w 2016 roku, Flamengo nie wygrał dwóch pierwszych meczów pod nowym dowództwem - dwaj poprzednicy Renato Gaúcho zadebiutowali z porażką, a Jorge Jesus remisem.

Oprócz debiutu Renato w tej edycji Brasileirão w niedzielny wieczór, goleada 5:0 nad Bahią na stadionie Pituaçu była również pierwszym spotkaniem najlepszego strzelca Gabriela Barbosy w krajowych rozgrywkach w tym sezonie. Od razu, Gabi został najlepszym strzelcem klubu z Gávea w Campeonato Brasileiro z trzema golami na koncie. Pedro i Rodrigo Muniz strzelili w rozgrywkach tyle samo bramek.

  • dodał: MentiX
  • 19.07.2021; 22:27
  • źródło: colunadofla.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Flamengo 4:1 Unión La Calera

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Gabi "czyści" buty Arrascaeta po tym jak ten asystował, przy jego bramce.
Video


Flamengo nie miał większych problemów i pewnie wyrał 4:1 z Union La Calera w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX