Flamengo osiąga porozumienie kontraktowe z Viñą
Flamengo jest bliżej sfinalizowania transferu Matíasa Viñy. Rubro-Negro osiągnęli porozumienie w kwestii wynagrodzenia z Urugwajczykiem, który obecnie jest zawodnikiem Romy.
Teraz klub z Rio de Janeiro musi osiągnąć porozumienie z rzymskim zespołem. Giallorossi żądają około 10 milionów euro, podczas gdy Rubro-Negro są gotowi zaoferować 6 milionów euro.
Lewy obrońca jest obecnie wypożyczony z opcją wykupu do Sassuolo. W związku z tym Flamengo będzie musiało również osiągnąć porozumienie z klubem z regionu Emilia-Romania.
Wychowanek Nacionalu, Matías Viña występował już na brazylijskiej ziemi w latach 2020 i 2021, zdobywając dwa Copa Libertadores z Palmeiras. Następnie, w sierpniu 2021 roku trafił do Romy za 13 milionów euro, a potem został wypożyczony do Bournemouth, a teraz do Sassuolo.