Flamengo planuje podpisać kontrakt z Vidalem

Rozmiar tekstu: A A A

Nie jest dla nikogo nowością, że Arturo Vidal jest oczarowany Flamengo i że już dał jasno do zrozumienia, że ​​chce nosić koszulkę Rubro-Negro. Jednak według informacji z gazety "As", klub z Gávea już nakreśla strategię.

Według chilijskiej publikacji, Flamengo planuje zbliżyć się do chilijskiego defensywnego pomocnika podczas grze w Copa América w Brazylii, jeśli się odbędzie. Dlatego byłoby to idealne środowisko do otwartych rozmów z zawodnikiem i jego agentami. Spotkanie z pomocnikiem mogłoby sprawdzić, jakie są realne warunki jego przenosiny do Rio de Janeiro.

W planach jest próba spotkania się przed debiutem reprezentacji Chile w turnieju, który odbędzie się 14 czerwca na stadionie Nilton Santos.

Jest jednak jeden czynnik, który może spowodować niepowodzenie misji. Arturo Vidal uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19, a jego powołanie do reprezentacji Chile wzbudziło wątpliwości.

W niedawnym wywiadzie dla TNT Sports Chile, Chilijczyk zdradził, że chciałby kiedyś zagrać we Flamengo.

"Kiedy wrócę do Ameryki Południowej, marzę o graniu dla Flamengo lub Colo Colo. Śledzę również Boca Juniors, podoba mi się ich gra, kibice są pełni pasji, jak powiedział mi Gary Medel. Myślę też o América w Meksyku. Mam nadzieję, że będę miał okazję zagrać w jednej z drużyn. Tymczasem jednak, chcę tu zostać i wygrać Ligę Mistrzów". - powiedział Arturo Vidal.

Chilijski zawodnik ma ważny kontrakt z Interem Mediolan do połowy 2022 roku. Po tym okresie pomocnik będzie mógł zdecydować, czy chce wrócić do Ameryki, czy zostać w Europie przez więcej sezonów.

iconautor: MentiX

icon 05.06.2021

icon21:43

iconźródło: flaresenha.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy