Flamengo potajemnie szuka następcy João Gomesa

Rozmiar tekstu: A A A

Flamengo poniesie duże osłabienie w tym sezonie. Wynika to z faktu, że João Gomes, który w 2022 roku był jednym z kluczowych zawodników zespołu odchodzi do Wolverhampton. Początkowo ewentualna wymiana młodzieńca była rozpatrywana wewnętrznie w klubie w Rio, bez upublicznienia sytuacji.

"Trener to osoba, która musi szukać rozwiązań. Spróbuję takie znaleźć. Sprawa trafia do zarządu. Nasza strategia jest opracowywana wewnętrznie i nie może być upubliczniana. Będzie to załatwiane wewnątrz klubu". - powiedział trener Vítor Pereira na pomeczowej konferencji po niedzielnym zwycięstwie nad Portuguesą.

Przed sprzedażą João Gomesa, Flamengo pozyskało Gérsona, który na początku roku został sprowadzony za 15 mln euro z Olympique Marsylia. W spotkaniu z Portuguesą, zawodnik grał u boku Thiago Maia na pozycji defensywnego pomocnika.

Wraz z odejściem João Gomesa do Wolves, do klubowej kasy Rubro-Negro wpadnie kwota 17 mln euro. 21-latek wystąpił w koszulce Flamengo w 122 meczach, w których strzelił 4 gole i zanotował 4 asysty.

iconautor: MentiX

icon 16.01.2023

icon16:53

iconźródło: odia.com.br

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy