flamengo.com.pl


Flamengo przygotowuje propozycję dla Gustavo Scarpy
esportes.r7.com

Flamengo planuje nowe wzmocnienia na przyszły rok. W związku z tym Rubro-Negro planują pierwszą ofertę w celu pozyskania Gustavo Scarpy. Brazylijski pomocnik jest graczem Nottingham Forest, ale obecnie występuje na wypożyczeniu w Olympiakosie.

Trener Tite wyraził aprobatę pozyskania Gustavo Scarpy, jednak Flamengo musi zmierzyć się z silną konkurencją. Pomocnikiem interesuje się także Atlético Mineiro, Palmeiras, São Paulo i Fluminense.

PROPOZYCJA

Według informacji opublikowanych przez "Rádio Manchete", Flamengo zamierza złożyć Nottingham Forest ofertę wypożyczenia zawodnika. Dlatego Rubro-Negro nie planują od razu wydawać pieniędzy na transfer. Sytuacja może się jednak zmienić w zależności od wyniku negocjacji z udziałem Nicolása De La Cruza z River Plate.

TRZEBA DZIAŁAĆ SZYBKO

Flamengo musi działać szybko, jeśli chce pozyskać pomocnika Gustavo Scarpę. To dlatego, że Atlético Mineiro jest jedynym klubem, który obecnie prowadzi negocjacje z zawodnikiem. Galo rozpoczął rozmowy z Nottingham Forest, które żąda 4 milionów euro za transfer Brazylijczyka, obecnie wypożyczonego do Olympiakosu.

SŁABY MOMENT

Gustavo Scarpa trafił do Nottingham Forest w styczniu, kiedy to po wygaśnięciu kontraktu z Palmeiras odszedł za darmo. Niemniej jednak pomocnik nie otrzymał wielu okazji do gry w angielskim klubie i został wypożyczony do Olympiakosu.

Mimo przenosin do Grecji, Gustavo Scarpa również nie gra często. Pomocnik wystąpił w jedenastu meczach, zaledwie w dwóch jako podstawowy starter. Ogólnie od momentu odejścia z Palmeiras, 29-latek wystąpił w zaledwie 21 spotkaniach, w których ani razu nie wpisał się na listę strzelców i nie zaliczył asysty.

  • dodał: MentiX
  • 15.11.2023; 14:04
  • źródło: colunadofla.com
  • foto: esportes.r7.com
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Palmeiras 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Starcie gigantów brazylijskiego futbolu zakończone remisem 1:1.
Video


Wygrywając 1:0 z Olimpią, Flamengo zrobiło mały krok w awansie do ćwierćfinału Copa Libertadores.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX