Flamengo rezygnuje z Muñoza

Rozmiar tekstu: A A A

Schłodziło się zainteresowanie Flamengo, Danielem Muñozem. Klub szukał informacji na temat zawodnika Atlético Nacional, ale oczekiwania kolumbijskiego zespołu były zbyt wysokie, więc Rubro-Negro się wycofali z dalszych rozmów. Teraz Mengão dalej przeglądają rynek transferowy w celu poszukiwania prawego obrońcy.

23-letni Muñoz jest obecnym kapitanem Atletico Nacional i normalnie występuje w klubie. Flamengo szuka zmiennika dla Rafinhy, który będzie jeszcze jednym wzmocnieniem, o które prosił trener Jorge Jesus, ale warunki przedstawione przez klub z Medellín nie zostały uznane za korzystne, a negocjacje zostały przerwane.

Muñoz był również na celowniku Palmeiras, ale rozmowy nie posunęły się naprzód, ponieważ klub paulista nadal ma dług wobec Atlético Nacional związany z transferem Migeula Borji.

Daniel Muñoz jest wychowankiem Rionegro Aquilas i trafił do Atlético Nacional w 2019 roku, kiedy rozegrał 21 meczów i strzelił siedem bramek. W bieżącym sezonie wystąpił w trzech grach i raz wpisał się na listę strzelców.

Obecnie Flamengo ma dwójkę zmienników dla Rafinhy: João Lucasa, który nie ma prestiżu i młodego Matheuzinho, który jest bardzo chwalony.

iconautor: MentiX

icon 22.02.2020

icon12:26

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy