flamengo.com.pl


Fortaleza próbowała zatrudnić Renê

Zmiennik Filipe Luísa na lewej obronie Flamengo, a obecnie leczący kontuzję mięśni, Renê otrzymał w ostatnich dniach ankietę od Fortalezy. Dyrektor wykonawczy Leão, Sergio Papelin, w kontakcie z dziennikiem "O Dia", potwierdził, że konsultował sytuację zawodnika Rubro-Negro, ale opinie, które otrzymał od Bruno Spindela, dyrektora wykonawczego zespołu z Gávea, są takie, że zawodnik jest w planach trenera Renato Gaúcho na dalszą część sezonu.

"Nie rozmawiamy o wypożyczeniu. Zapytałem, czy zamierzają go wypuścić. Nie wspomniałem o terminach, ale Bruno Spindel powiedział, że Renê jest w planach". - powiedział Sergio Papellin.

Dziennik "O Dia" próbował skontaktować się również z Bruno Spindelem, ale do czasu publikacji tego artykułu dyrektor Flamengo nie odpowiadał na pytania.

W klubie od 2017 roku, Renê rozegrał 176 meczów i strzelił pięć bramek. Kontrakt zawodnika z Rubro-Negro obowiązuje do końca 2022 roku.

  • dodał: MentiX
  • 20.07.2021; 20:34
  • źródło: odia.ig.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Flamengo 4:1 Unión La Calera

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Gabi "czyści" buty Arrascaeta po tym jak ten asystował, przy jego bramce.
Video


Flamengo nie miał większych problemów i pewnie wyrał 4:1 z Union La Calera w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX