flamengo.com.pl


Gabriel Barbosa trafi do Corinthians?
Twitter Flamengo

Będący obecnie jedynie rezerwowym we Flamengo, Gabriel Barbosa znalazł się na celowniku innego brazylijskiego klubu. Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez Neto z kanału Band, Corinthians rozważa złożenie oferty za idola Rubro-Negro.

Nazwisko Gabigola miało zostać wskazane przez Mano Menezesa, obecnego trenera Timão. Alvinegro rozważają możliwość złożenia oferty pozyskania 27-latka, jeśli Yuri Alberto, który jest głównym napastnikiem w zespole, zostanie sprzedany do europejskiego futbolu.

Idol Flamengo, Gabriel Barbosa przeżywa obecnie najtrudniejszy okres w klubie z Rio de Janeiro. Druga połowa sezonu jest dla napastnika fatalna; stracił miejsce w wyjściowym składzie na rzecz Pedro, a ostatnią bramkę zdobył pod koniec sierpnia, gdy wykorzystał rzut karny w zwycięstwie 3:2 nad Coritibą. W całym 2023 roku, 27-latek wystąpił w 55 meczach, w których strzelił 20 goli i zanotował 4 asysty.

Z kontraktem obowiązującym do końca 2024 roku, rozmowy napastnika z Rubro-Negro w sprawie przedłużenia utknęły w martwym punkcie.

  • dodał: MentiX
  • 14.11.2023; 21:32
  • źródło: odia.com.br
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Palmeiras 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Starcie gigantów brazylijskiego futbolu zakończone remisem 1:1.
Video


Wygrywając 1:0 z Olimpią, Flamengo zrobiło mały krok w awansie do ćwierćfinału Copa Libertadores.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX