Gérson dalej priorytetem Flamengo

Rozmiar tekstu: A A A

Flamengo stara się zakontraktować Gérsona, który obecnie występuje w Olympique Marsylia. Pomimo tego, że negocjacje między klubami toczą się "wolnym tempem", zarząd Rubro-Negro nadal traktuje priorytetowo pozyskanie zawodnika na następny sezon.

Impas w negocjacjach pomiędzy Flamengo a Olympique Marsylia dotyczy kwoty transferu. To dlatego, że Rubro-Negro chcą zapłacić 16 mln euro za 60% karty gracza, z kolei francuzi oczekują 20 mln euro za 80% karty, które jest w ich posiadaniu.

Gérson został poinformowany przez trenera Igora Tudora, że nie znajduje się w jego planach i trenuje indywidualnie poza zespołem. 25-latek nie ukrywa, że chciałby wrócić do Flamengo i liczy, że wkrótce oba kluby osiągną porozumienie.

iconautor: MentiX

icon 26.12.2022

icon20:12

iconźródło: colunadofla.com

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy