Hugo Souza na celowniku Santosu

Rozmiar tekstu: A A A

Poza planami Flamengo na ten sezon, Hugo Souza może zostać ponownie wypożyczony przez Rubro-Negro. Santos wyraził zainteresowanie pozyskaniem bramkarza, który w niedawno zakończonym europejskim sezonie występował w Chaves.

Hugo Souza miałby trafić do Peixe jako bezpośredni rezerwowy dla Gabriela Brazão, który przejął rolę pierwszego bramkarza po poważnej kontuzji, jakiej doznał João Paulo w meczu przeciwko América Mineiro w ramach Série B. Zamiarem zarządu Santosu jest wypożyczenie bramkarza Flamengo z opcją wykupu po zakończeniu kontraktu.

Bramkarz był podstawowym zawodnikiem w 27 meczach Chaves w ostatnim sezonie. Jednakże portugalski klub zakończył rozgrywki na ostatnim miejscu w Liga Portugal i został zdegradowany do Liga Portugal 2.

Hugo Souza nie rozegrał żadnego meczu we Flamengo od 2022 roku. Jego ostatnie spotkanie w koszulce Rubro-Negro odbyło się w ostatniej kolejce Brasileirão tamtego roku (porażka 1:2 z Avaí). Bramkarz ma jednak w swoim dorobku liczne tytuły zdobyte z klubem z Rio de Janeiro: dwa Campeonato Carioca, jedno Copa do Brasil, jedno Campeonato Brasileiro, jedną Supercopa do Brasil i jedno Copa Libertadores.

iconautor: MentiX

icon 01.06.2024

icon23:05

iconźródło: odia.ig.com.br

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy