Mancuso "oferuje" argentyńskiego defensywnego pomocnika

Rozmiar tekstu: A A A

Obecnie Flamengo skupia się na Klubowych Mistrzostwach Świata, jednak zarząd Mais Querido nadal stara się wzmocnić drużynę. Wraz z odejściem João Gomesa, Rubro-Negro szukają zastępstwa dla zawodnika. W związku z tym były zawodnik Alejandro Mancuso zaoferował klubowi z Gávea defensywnego pomocnika. To Argentyńczyk Santiago Hezze z Huracán.

"Dwa dni temu zadzwonił do mnie wiceprezydent Flamengo z pytaniem o defensywnego pomocnika i powiedziałem mu, żeby spojrzał na Santiago Hezze". - powiedział Alejandro Mancuso w rozmowie z argentyńskim "Radio La Red". W  2022 roku, zasugerowany 21-latek rozegrał 37 meczów, w których zdobył dwie bramki i zanotował dwie asysty.

Warto wspomnieć, że od odejścia João Gomesa do Wolverhampton, Flamengo obserwuje rynek w poszukiwaniu następcy. Mając jednak dobrych zawodników w kadrze Rubro-Negro na to stanowisko, zarząd Mengo spokojnie ocenia pojawiające się nazwiska. Oczekuje się, że klub z Rio de Janeiro wróci do szukania wzmocnień po Klubowych Mistrzostwach Świata.

W swojej kadrze Flamengo ma czterech zawodników na tę pozycję: Arturo Vidala, Erick Pulgara, Gérsona i Thiago Maię. Piłkarze są do dyspozycji Vítora Pereiry na najważniejsze rozgrywki klubowe w 2023 roku: Klubowe Mistrzostwa Świata. Debiut Mengo w turnieju międzykontynentalnym odbędzie się w dniu 7 lutego na stadionie Ibn Batouta w Tangerze ze zwycięzcą pojedynku Wydad Casablanca x Al Hilal.

iconautor: MentiX

icon 03.02.2023

icon23:59

iconźródło: colunadofla.com

iconfoto: SportsCenterBR











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy