Możliwy powrót Rafinhii?

Rozmiar tekstu: A A A

W ostatnich dniach Rafinha stał się bohaterem wiadomości, po tym jak zdecydował się rozwiązać kontrakt z Olympiakosem. Po niespełna sześciu miesiącach gry w greckim klubie, prawy obrońca chce wrócić do brazylijskiego futbolu i jeszcze przed opuszczeniem Flamengo, 35-latek kupił rezydencję w luksusowym kondominium w Barra da Tijuca. Tak więc z powodu "niedawnego" nabycia domu możliwe jest, że preferowanym miejscem będzie Rio de Janeiro.

W obliczu takiego scenariusza, władze Rubro-Negro przygotowują propozycję i wstępny kontakt dla byłego już zawodnika Olympiakosu. Usługami 35-latka zainteresowane jest także Atlético Mineiro, Palmeiras i Coritiba, której jest wychowankiem.

Rafinha przeniósł się do wspomnianej rezydencji w maju 2020 roku, a w okresie gry poza Brazylią, jego rodzina, żona i dzieci nadal mieszkali w posiadłości. Warto wspomnieć, że żegnając się z Olympiakosem, obrońca stwierdził, że o decyzji decydowały "sprawy rodzinne", oprócz chęci ponownej gry w Brazylii.

Obecnie trener Rogério Ceni ma do swojej dyspozycji trzech prawych obrońców: Mauricio Islę, Matheuzinho i João Lucasa. Najleży jednak pamiętać, że w nowym sezonie, Chilijczyk opuści sporą część meczów Mengão z powodu powołań do reprezentacji.

iconautor: MentiX

icon 04.02.2021

icon08:05

iconźródło: colunadofla.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy