Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Negocjacje kontraktowe zawieszone do końca sezonu

flamengo.com.pl


Negocjacje kontraktowe zawieszone do końca sezonu
Twitter Flamengo

Sytuacja związana z przedłużeniem kontraktu Évertona Ribeiro z Flamengo powinna zostać rozwiązana dopiero po zakończeniu Campeonato Brasileiro. Władze klubu zawiesiły rozmowy z pomocnikiem, którego obecna umowa wygasa wraz z końcem tego roku.

Oprócz Évertona Ribeiro, Flamengo również zawiesiło negocjacje z Gabrielem Barbosą i Filipe Luísem. Napastnik ma kontrakt do końca 2024 roku, ale osiągnął już porozumienie w sprawie przedłużenia do końca 2028 roku. Jeśli chodzi o lewego obrońcę, tendencja jest taka, że Rubro-Negro zakończą współpracę.

Decyzja Flamengo ma na celu skupienie się w 100% na końcówce Campeonato Brasileiro, gdzie głównym celem jest zapewnienie bezpośredniego awansu do fazy grupowej przyszłorocznej edycji Copa Libertadores, a następnie walka o mistrzowski tytuł.

Jeśli chodzi o Évertona Ribeiro, obie strony mają trudności z ustaleniem długości nowego kontraktu. Rubro-Negro chce rocznej umowy, podczas gdy zawodnik dąży do dwuletniej.

34-letni Éverton Ribeiro dołączył do Flamengo w połowie 2017 roku i dzięki wielkim osiągnięciom stał się jednym z największych idoli w najnowszej historii klubu. W obecnym sezonie z powodu wahań formy pomocnik stracił miejsce w wyjściowej jedenastce.

  • dodał: MentiX
  • 14.11.2023; 21:33
  • źródło: odia.com.br
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX