Palmeiras i Flamengo po Ramiresa
Palmeiras i Flamengo walczyli do samego końca o tytuł Campeonato Brasileiro, a Verdão zostali mistrzem po raz dziesiąty w swojej historii. Teraz wygląda na to, że oba kluby będą rywalizować ze sobą także podczas transferów. Zgodnie z informacjami serwisu "Uol Esporte", zarówno Rubro-Negro jak i zespół paulista są zainteresowani młodym pomocnikiem Ramiresem z Bahii.
Pomimo konsultacji z Tricolor de Aço, zarówno Flamengo, jak i Palmeiras nie sformalizowały jeszcze oferty dla piłkarza. Bahia posiada całą kartę 18-latka i oczekuje za nią kwoty 10 mln euro, a klauzula odstępnego wynosi 30 mln euro. Kontrakt zawodnika z salwadorskim klubem obowiązuje do końca 2022 roku. Pomimo zainteresowania mistrza i wicemistrza Brazylii, Bahia spodziewa się otrzymać za swojego wychowanka ofertę z europejskiego klubu.