Przedłużenie kontraktów de Arrascaety i Filipe Luísa coraz bliżej

Rozmiar tekstu: A A A

Zgodnie z planem, podczas obecnej przerwy na mecze reprezentacyjne negocjacje dotyczące przedłużenia kontraktów Giorgiana de Arrascaety i Filipe Luísa posunęły się do przodu. W tym tygodniu zarząd otrzymał kontrpropozycje od przedstawicieli pomocnika i trenera. José Boto, odpowiedzialny ze strony Flamengo za prowadzenie rozmów, oceni oferty złożone przez agentów obu stron, aby następnie udzielić odpowiedzi. Innymi słowy, teraz piłka jest po stronie Rubro-Negro.

Jeśli chcesz wspierać naszą pracę, rozważ wpłatę na platformie BuyCoffee! Twoje wsparcie pomoże nam rozwijać się, dostarczać lepsze treści i angażować się w nowe projekty. Każda wpłata, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie i jest bardzo doceniana. Dziękuję za Twoje wsparcie!

Warto wspomnieć, że w obu przypadkach rozmowy przebiegają w sposób naturalny i, jak to bywa w każdych negocjacjach, zawsze dochodzi do wymiany propozycji między stronami, aż do osiągnięcia porozumienia.

Dobrą wiadomością jest to, że obie strony mówią tym samym językiem i wykazują tę samą wolę: utrzymanie współpracy.

Według osób zaangażowanych w negocjacje, zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie, to tylko kwestia czasu, aż dojdzie do przedłużenia kontraktów. Sam Giorgian de Arrascaeta w wywiadzie dla ESPN powiedział, że "prawie wszystko jest już ustalone".

iconautor: MentiX

icon 11.10.2025

icon21:59

iconźródło: X Venê Casagrande

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy