Rezerwy wystąpią w klasyku z Botafogo

Rozmiar tekstu: A A A

Flamengo zagra rezerwowym zespołem w sobotnim klasyku przeciwko Botafogo, który zostanie rozegrany na stadionie Mané Garrincha w Brasílii w 9. kolejce Taça Guanabara. Rubro-Negro powołali na spotkanie zawodników rezerwowych oraz z drużyny U-20.

Klub z Gávea postanowił oszczędzić graczy pierwszego zespołu, we wtorek rozegra rewanżowe starcie Recopa Sudamericana. Podopieczni trenera Vítora Pereiry przegrali 0:1 pierwszy mecz z Independiente del Valle i muszą odrobić straty grając na stadionie Maracanã, aby podnieść puchar.

Trener Vítor Pereira powtórzy strategię zastosowaną w poprzednim spotkaniu przed pierwszym starciem Recopa Sudamericana, przeciwko Resende, kiedy desygnował na boisko mieszany zespół złożony z zawodników rezerwowych oraz z drużyny U-20. Na liście powołanych są obiecujące talenty, takie jak Matheus França, Lorran i Matheus Gonçalves.

Flamengo ma na swoim koncie 20 punktów i jest samotnym liderem Taça Guanabara. Rubro-Negro mogą już matematycznie zapewnić sobie awans do półfinału Campeonato Carioca, ponieważ piąta w tabeli Volta Redonda ma 13 oczek. Klub z Gávea jest niepokonany w rozgrywkach stanowych z bilansem sześciu zwycięstw i dwóch remisów.

OTO KADRA FLAMENGO NA KLASYK Z BOTAFOGO

iconautor: MentiX

icon 24.02.2023

icon16:53

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy