flamengo.com.pl


Rodrigo Caio i Bruno Henrique wracają do treningów

Dzień po wygranej 5:0 nad Bahią w Brasileirão, Flamengo ponownie trenował w centrum treningowym Brasiliense w poniedziałek po południu. Z Bruno Henrique i Rodrigo Caio na boisku, Renato Gaúcho rozpoczął przygotowania do środowego rewanżowego pojedynku z Defensa y Justicia w 1/8 finału Copa Libertadores.

Obaj brali udział w zajęciach z piłką prowadzonych przez Renato na jednym z boisk CT Brasiliense. Zawodnicy, którzy wystąpili w pierwszym składzie w zwycięstwie nad Bahią, wykonali jedynie pracę regeneracyjną.

W trakcie rekonwalescencji po problemach fizycznych Rodrigo Caio i Bruno Henrique nie byli do dyspozycji Flamengo w niedzielnym spotkaniu. Obaj pozostali na leczenie w Rio de Janeiro i dołączyli do delegacji Rubro-Negro w Brasílii. Wtorkowy trening będzie decydujący i określi, czy obaj wystąpią w środowym decydującym meczu.

Dwóch innych graczy nie pojechało jednak do Brasílii i na pewno nie będą do dyspozycji Renato Gaúcho: Thiago Maia i Piris da Motta. Pierwszy nadal wykonuje prace wzmacniające kolano, w ramach harmonogramu jego stopniowego powrotu na boisko. Z kolei Paragwajczyk jest w trakcie leczenia bólu ścięgna Achillesa prawej kostki.

Więc Flamengo w środowym meczu z Defensa y Justicia powinien wystąpić w następującym składzie: Diego Alves; Isla, Rodrigo Caio, Gustavo Henrique (Léo Pereira), Filipe Luís; Willian Arão, Diego, Éverton Ribeiro, Arrascaeta, Bruno Henrique; Gabriel Barbosa.

Mając do dyspozycji całą grupę, Renato Gaúcho zakończy przygotowania Flamengo do meczu we wtorek. Rubro-Negro zmierzy się z Defensa y Justicia w środę na stadionie Mané Garrincha. Dzięki zwycięstwu 1:0 w pierwszej grze, Brazylijczycy mogą nawet zremisować, a i tak awansują do ćwierćfinału Copa Libertadores.

  • dodał: MentiX
  • 19.07.2021; 22:16
  • źródło: lance.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Flamengo 4:1 Unión La Calera

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Gabi "czyści" buty Arrascaeta po tym jak ten asystował, przy jego bramce.
Video


Flamengo nie miał większych problemów i pewnie wyrał 4:1 z Union La Calera w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX