Rodrigo Caio w kadrze na Madureirę
Rodrigo Caio wrócił. Obrońca znalazł się w kadrze meczowej ogłoszonej przez trenera Rogério Ceniego na spotkanie Madureirą, które odbędzie się w poniedziałek w ramach 8. kolejki Campeonato Carioca. Będzie to debiut zawodnika w tym sezonie, po powrocie do zdrowia po kontuzji uda doznanej na ostatnim etapie Brasileirão.
Tendencja jest taka, że Rodrigo Caio stworzy duet środkowych defensorów z Willianem Arão. Obaj trenowali razem podczas sobotniej sesji treningowej w Ninho do Urubu i byli pierwszym wyborem Ceniego podczas Campeonato Brasileiro.
Konfrontacja z Madureirą będzie ostatnim meczem Flamengo przed Supercopa do Brasil przeciwko Palmeiras w następną niedzielę. Rogério Ceni powinien wystawić swoją "idealną" jedenastkę w celu złapania rytmu meczowego.
Flamengo w spotkaniu z Madureirą powinien wystąpić w następującym składzie: Diego Alves; Isla, Willian Arão, Rodrigo Caio, Filipe Luís; Diego Ribas, Gérson, Éverton Ribeiro, Arrascaeta; Bruno Henrique, Gabriel Barbosa.
OTO KADRA FLAMENGO NA MECZ Z MADUREIRĄ
/i.s3.glbimg.com/v1/AUTH_bc8228b6673f488aa253bbcb03c80ec5/internal_photos/bs/2021/k/N/ahiAtJS2WnPFAvyp3ipw/relafla9.jpg)