Rogério Ceni uczy wykonywać rzuty wolne

Rozmiar tekstu: A A A

Trener Rogério Ceni pracuje we Flamengo już prawie miesiąc i jego metody treningowe są chwalone przez zawodników, którzy z zadowoleniem przyjmują intensywność sesji i partycypacyjną pracę. Szkoleniowiec aktywnie uczestniczy w zajęciach, w tym w bezpośrednim podawaniu piłek, jak to miało miejsce podczas treningu strzeleckiego Gabriela Barbosy.

Podczas wtorkowej sesji treningowej w centrum treningowym Ninho do Urubu, Rogério Ceni zamienił się w "nauczyciela", jako wytrawny wykonawcza rzutów wolnych z czasów swojej kariery, wykonywał je ma oczy drużyny.

Flamengo za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych udostępniło jedno zdjęcie z wolnych wykonywanych przez Rogério. Warto podkreślić uwagę i skupienie zawodników, ponieważ Rubro-Negro nie zdobyli gola bezpośrednio z rzutu wolnego od 10 czerwca 2018 roku, a ostatnim strzelcem bramki był Diego.

ROGÉRIO CENI UCZY WYKONYWAĆ RZUTY WOLNE

iconautor: MentiX

icon 08.12.2020

icon22:34

iconźródło: colunadofla.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy