Santos otwiera drzwi do powrotu Diego

Rozmiar tekstu: A A A

Kontrakt Diego z Flamengo kończy się w czerwcu przyszłego roku, a przyszłość pomocnika jest wciąż nieokreślona. Sytuację zawodnika już zaczynają monitorować inne kluby, w tym Santos, którego jest wychowankiem. Prezydent Peixe, José Carlos Peres przyznaje zainteresowanie pozyskaniem 33-latka.

W wywiadzie dla "Gazeta Esportiva" sternik klubu paulista dał do zrozumienia, że Diego byłby świetnym wzmocnieniem. Jednak zaznaczył również, że nie zamierza teraz negocjować transferu. To dlatego, że w tej chwili uważa, że idealnym rozwiązaniem jest oczekiwanie na określenie sytuacji pomocnika w Rubro-Negro, co nastąpi dopiero w przyszłym roku, gdy w grudniu zostaną wybrane nowe władze klubu.

"Byłby tu mile widziany, ale nie mogę teraz o tym rozmawiać. Flamengo może mu zaoferować wyższe pieniądze. Przychodząc do Santosu, musiałby zaakceptować obniżkę wynagrodzenia. Z tego co słyszałem, to obecnie otrzymuje 850 tys. reali miesięcznie. Obecnie jest piłkarzem Flamengo i byłoby nielojalnością rozmawiać z nim teraz. Poczekamy, aż wyjaśni się jego przyszłość we Flamengo. Myślę, że może odejść." - powiedział José Carlos Peres.

Diego trafił do Rubro-Negro w połowie 2016 roku, od tamtej pory wystąpił w 111 meczach, w których zdobył 33 gole. Pomocnik w tym sezonie nie znajduje się w najlepszej formie, często jest krytykowany przez kibiców za swoją grę, głownie za to, że zbyt długo przetrzymuje piłkę przy nodze i spowalnia grę zespołu.

iconautor: MentiX

icon 17.10.2018

icon22:18

iconźródło: flaresenha.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy