flamengo.com.pl


Sturm Graz zainteresowany Otávio

Sturm Graz wykazał zainteresowanie zatrudnieniem Otávio, obrońcy Flamengo U-20. Austriacki klub wysłał "list intencyjny" i chce wypożyczyć młodego obrońcę z opcją wykupu.

Rozmowy austriackiego klubu z przedstawicielami Otávio są na wczesnym etapie i rozpoczęły się w zeszłym tygodniu. Flamengo nie narzuca się, ale przed przystąpieniem do negocjacji chce omówić szczegóły kontraktu.

Młody obrońca niedawno odnowił swoją umowę z Rubro-Negro, która teraz obowiązuje do końca 2023 roku. 19-latek jest uznawany za jeden z talentów klubu z Gávea, po tym, jak wyróżnił się w meczu pierwszego zespołu przeciwko Palmeiras w Brasileirao 2020, kiedy główni zawodnicy drużyny byli nieobecni z powodu Covid-19.

W 2021 roku, oprócz bycia częścią pierwszej drużyny, która występowała w pierwszych spotkaniach Campeonato Carioca, Otávio zagrał już w 11 gier dla zespołu U-20 i jest jednym z kluczowych piłkarzy.

  • dodał: MentiX
  • 20.07.2021; 22:42
  • źródło: odia.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Flamengo 4:1 Unión La Calera

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Gabi "czyści" buty Arrascaeta po tym jak ten asystował, przy jego bramce.
Video


Flamengo nie miał większych problemów i pewnie wyrał 4:1 z Union La Calera w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX