Yan Couto zaoferowany Flamengo

Rozmiar tekstu: A A A

Yan Couto jest prawdziwą alternatywą na prawą obronę dla Flamengo. Będący poza planami Manchesteru City, zawodnik nie będzie wykorzystywany przez Pepa Guardiolę w okresie przedsezonowym angielskiego klubu.

Portal Torcedores.com informuje, że wychowanek Coritiby poinformował już dyrektora sportowego The Citizens, Txikiego Begiristaina, że chce opuścić klub w najbliższym okienku transferowym.

Chęć odejścia 20-latka wynika z jego niezadowolenia z tego, że w ostatnich sezonach był wypożyczany do Girony i Bragi. Yan Couto chce w końcu trafić do klubu, w którym będzie mógł walczyć o trofea.

Nie mając szans na grę w Manchesterze City, młody prawy obrońca chce wrócić do ojczyzny, aby być bliżej swojej rodziny i regularnie występować na boisku, aby mieć szansę na powołanie do reprezentacji Brazylii.

Według portalu, Yan Couto został zaoferowany Flamengo przez pośredników powiązanych z Manchesterem City. Teraz od trenera Dorivala Júniora będzie zależeć, czy 20-latek trafi do Rubro-Negro.

Oprócz Flamengo, prawy obrońca jest również w zasięgu wzroku Fiorentiny, Galatasaray, Getafe i Lille. W tym scenariuszu sztab zawodnika rozumie, że najlepszą opcją są przenosiny do klubu z Gávea.

iconautor: MentiX

icon 29.06.2022

icon07:35

iconźródło: torcedores.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy