flamengo.com.pl


Ze względu na upał, trening przesunięty o godzinę do przodu
Twitter Flamengo

Intensywne upały, które dręczą mieszkańców Rio de Janeiro od początku tygodnia, przynoszą nowości i dostosowania dla Flamengo. W sobotni poranek przewidywany szczyt temperatury spowodował, że trening został przesunięty o godzinę.

Wciąż brak Ericka Pulgara, Giorgiana de Arrascaety i Guillermo Vareli, którzy zostali powołani do swoich narodowych reprezentacji, Tite mieszał graczy podczas zajęć. Gabriel Barbosa został poddany kolejnej sesji pracy nad równowagą mięśniową i wzmacnianiem. Trening odbył się między 9 a 11 rano.

W czwartek klub zmierzył temperaturę murawy, z szczytem imponujących 70°C na boisku nr 7, wykonanym z materiału syntetycznego. W sobotę Rubro-Negro wprowadził nowość dzięki współpracy z partnerem, który przeprowadził test potu u zawodników.

W sobotę w Rio de Janeiro zanotowano rekordową temperaturę w 2023 roku, a Narodowy Instytut Meteorologii (Inmet) odnotował 41,9°C. O godzinie 8:00 w Guaratiba, dzielnicy niedaleko Ninho do Urubu, temperatura odczuwalna wynosiła 59°C.

W niedzielę Flamengo ma ostatni dzień wolny przed meczem z Red Bull Bragantino, który odbędzie się w najbliższy czwartek na stadionie Maracanã w ramach zaległej 30. kolejki Campeonato Brasileiro.

  • dodał: MentiX
  • 18.11.2023; 18:00
  • źródło: globoesporte.com
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Palmeiras 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Starcie gigantów brazylijskiego futbolu zakończone remisem 1:1.
Video


Wygrywając 1:0 z Olimpią, Flamengo zrobiło mały krok w awansie do ćwierćfinału Copa Libertadores.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX